MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10123091
nr 1012 3091
Byrå
1880-tal, längd: 105 cm, djup: 51 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:48:18
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr